НАША ІСТОРІЯ

Охоронна компанія БАЛУ – сучасна служба охорони, яка надає повний спектр охоронних послуг. Компанія займає провідні позиції серед охоронних фірм Чернігівської області.

Заснував компанію в далекому 2001 році Ковальов Олександр Олександрович і за час існування компанія Балу успішно росла і розвивалася на ринку надання охоронних послуг не тільки в Чернігівській області, а й на всій території України.

Спочатку, кількість співробітників не перевищувала 20 осіб, в основному це були колишні співробітники правоохоронних органів і військових підрозділів.

Основними напрямками діяльності фірми були послуги фізичної охорони об’єктів, охорони і транспортування вантажів по всій території України.

У 2008 році, на базі охоронної фірми, був організований цілодобовий, централізований пульт спостереження за технічними засобами охорони (охоронними приладами), що призвело до розвитку нового напрямку діяльності БАЛУ – технічної охорони.

Невід’ємною частиною надання послуг технічної охорони є групи швидкого реагування, які були сформовані незабаром, після організації пульту.

Ми маємо бездоганну репутацію серед своїх клієнтів та партнерів та прагнемо досягти максимальної ефективності і надійності своєї роботи. 

Ми гарантуємо максимальний рівень задоволеності клієнтів та довгострокові відносини з ними, крім того, наші послуги високої якості за доступними цінами і повна конфіденційність своїх клієнтів.

Завдяки досвіду роботи, високій кваліфікації персоналу, сучасному обладнанню та партнерству з провідними світовими компаніями ми гарантуємо безпеку та захист майна своїх клієнтів на найвищому рівні.

Зміни завжди на краще

У 2017 році напрям технічної охорони було визнано одним із пріоритетних напрямків подальшого розвитку охоронної фірми і отримало новий виток розвитку:

Scroll to Top
Догори