Монтаж та сервіс

Інженери БАЛУ професійно виконають монтажні роботи та роботи з сервісного обслуговування охоронних систем, систем протипожежного спостереження, систем відеоспостереження, систем контролю управління доступом.

Правильно виконана установка систем технічної охорони – це запорука безпеки. Сучасне обладнання, встановлене з урахуванням чинних вимог та норм, допомагає захистити приміщення від непроханих гостей, пожежі, затоплення і забезпечити збереження майна.

Співробітники нашої компанії високопрофесійні фахівці з багаторічним досвідом і відмінним знанням специфіки роботи під ключ, які мають відповідні допуски для роботи на висоті, в електромережах та кваліфікацію для виконання робіт.

Спеціалісти виконують широкий спектр робіт – від проєктування системи до їх монтажу і подальшого сервісного обслуговування.

Як правило, весь процес співпраці проходить у кілька етапів:

  • Передпроектне обстеження. Фахівці вивчають об’єкт на предмет його конструктивних і архітектурних характеристик, кількості користувачів, можливих режимів роботи.
  • Підготовка проєктно-кошторисної документації. На цьому етапі розробляється робочий проєкт, куди вноситься опис системи, її схеми і креслення, прописуються комплектація, місця установки обладнання. Також формується кошторис з розрахунком вартості послуг.
  • Монтаж. Технічні системи охорони встановлюються як у вигляді автономного обладнання, так і в якості елемента інженерних комунікацій, що охоплюють пожежну сигналізацію, відеоспостереження та ін.
  • Пусконалагоджувальні роботи. Після монтажу охоронної сигналізації проводиться її тестування з індивідуальними налаштуваннями для кожного сповіщувача. На завершення виконується здача об’єкта з працездатним обладнанням.
  • Після установки компанія надає сервісне обслуговування, усуває будь-які злам та вихід приладів з ладу.

Крім того, наша компанія надає послуги з підключення до цілодобового пультового спостереження за надходженням тривоги охоронного обладнання з виїздом груп швидкого реагування або обладнання протипожежного нагляду з оповіщення підрозділу ДСНС.

Дізнатися більше про пульт централізованого спостереження.

Scroll to Top
Догори