Системи відеонагляду

З кожним роком системи відеоспостереження стають все популярнішими і необхіднішими. На сьогоднішній день монтаж таких систем здійснюється не тільки на виробничих, торгово-адміністративних об’єктах, але і в приватних домоволодіннях.

Відеоспостереження дозволяє завжди перебувати в курсі того, що відбувається на території будь-якого об’єкта. Встановивши відеокамери, можна, наприклад, контролювати роботу персоналу на складі або стежити за пересуваннями офісних співробітників.

Це дозволяє бути впевненим у цілісності свого майна, незалежно від часу доби, погодних умов та інших факторів.

Встановити відеоспостереження можна і потрібно:

В офісі. Різним бізнес-об’єктам, як правило, необхідна професійно спроектована система моніторингу. Відеокамери застосовуються з метою контролю пересування співробітників, обліку часу, який вони проводять на робочому місці. Крім цього, таке рішення допомагає не тільки дисциплінувати працівників, а і зберегти майно компанії.

У квартирі та в під’їзді. Тут відеокамери монтуються для обмеження доступу в під’їзд, а також охорони від незаконних проникнень в житлове приміщення.

У приватному будинку і на дачі. Встановивши камери відеоспостереження для будинку або на дачній ділянці, ви зможете захистити його від зловмисників, проконтролювати роботу няні або покоївки, запобігти погром житла непосидючими дітьми, поки ви у від’їзді. Це гарантія того, що злодії не захочуть мати з вами «справу», незалежно від наявності охоронної сигналізації.

На складі. Камери відеоспостереження для магазинів або на складах дуже часто доповнюються детекторами руху, системою відео аналізу. Для збереження майна, пошуку зловмисників камери вибирають з можливістю розпізнавання предметів, об’єктів, осіб.

На вулиці. Відеоспостереження є дуже затребуваним на відкритих територіях і застосовується не тільки з метою охорони, а й для виявлення правопорушників.

Виконувати установку системи відеоспостереження краще не самостійно, а за допомогою кваліфікованих фахівців, здатних здійснити професійне підключення всіх пристроїв з мінімальними витратами часу, грошей і сил, а надалі здатних виконувати гарантійне обслуговування системи.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта і пропонуємо установку систем відеоспостереження будь-якої складності з метою забезпечення максимальної безпеки об’єктів. Послуги пропонуються за демократичними цінами, при цьому гарантується найвища якість і швидкість проведення всіх супутніх робіт.

Підключення відеоспостереження включає в себе кілька етапів:

Проектування системи. На цьому етапі готується технічне завдання, розробляється концепція майбутньої системи, узгоджуються терміни проведення робіт, заплановане до монтажу обладнання та умови виконання монтажних робіт. До замовника виїжджають фахівці з метою проведення аналізу об’єкта і формування докладного ТЗ.

Монтаж відеоспостереження. У список робіт по встановленню обладнання входить монтаж камер, прокладання кабельної мережі, налаштування відеореєстратора і приймальної апаратури, пусконалагодження всієї системи.

Здача об’єкту замовнику. В рамках завершального етапу оформляються технічні документи, підписується акт прийняття-передання об’єкта, виробляється підсумковий розрахунок, готуються рекомендації щодо подальшого обслуговування та використання системи відеоспостереження.

Українське законодавство забороняє вести приховану неузгоджену відеозйомку. Відеоматеріали, отримані таким чином, суперечать Конституції, оскільки порушують права і вторгаються в особисте життя.

Щоб уникнути проблем, встановлення та налаштування відеоспостереження повинна здійснюватися на помітних місцях, а при вході в заклад (наприклад, торгово-розважальний комплекс, ресторан, супермаркет та ін.) необхідно інформувати табличкою про те, що тут ведеться відеоспостереження.

Приховане відеоспостереження можуть здійснювати виключно правоохоронні органи, з дозволу відповідної судової інстанції.

Scroll to Top
Догори