AJAX STARTERKIT CAM PLUS

Стартовий комплект AJAX STARTERKIT CAM PLUS

 


Ajax StarterKit Cam Plus – стартовий комплект бездротової системи безпеки Ajax з фотоверіфікацією тривог. Комплект сигналізації StarterKit Cam Plus забезпечить багаторівневу безпеку і швидкість реагування на тривогу.В комплект StarterKit Cam Plus входить чотири пристрої: централь Hub 2 Plus, датчик руху з фотокамерою MotionCam, датчик відкриття DoorProtect, брелок управління SpaceControl.

  • Підключається до пульту охоронної компанії;
  • Завжди онлайн завдяки трьом каналам зв’язку;
  • Автоматизує безпеку сценаріями;
  • Надсилає анімовану серію фотографій.

Безпрецедентна швидкість реагування: Ajax моментально повідомить вам і охоронній компанії про злом двері і менш ніж за 9 секунд надішле фотографію з місця події. Віддалене управління зі смартфона з будь-якої точки світу за допомогою мобільних додатків на iOS і Android. У кілька кліків можна налаштувати датчики, активувати часткову охорону і перевірити стан кожного пристрою.

До системи можна під’єднати 200 користувачів і створити до 25 охоронних груп, тим самим зонувати об’єкти та розмежувати доступ. Даний комплект  оптимально підійде і для комерційних, і для житлових об’єктів. Дальність зв’язку досягає 2000 метрів, радіомережа покриває до 35 км2.

Можливості StarterKit розширюються шляхом додаткових датчиків Ajax. З їх допомогою професійна охоронна сигналізація перетворюється в систему, яка допомагає запобігти проникненню, пожежа і потоп.

Scroll to Top
Догори