Подарунки на вибір при покупці AJAX

Крім цілодобової турботи про наших клієнтів і надання високого рівня сервісу, ми робимо співпрацю з нашою фірмою ще й вигідним.

Так, при замовленні топового бездротового охоронного обладнання AJAX, ви отримуєте безкоштовний монтаж і БОНУС на вибір:

  • бездротовий датчик руху;
  • бездротовий датчик відкриття;
  • брелок, для дистанційного керування системою і тривожною кнопкою, яка активується опціонально.

Бездротовий датчик руху

Бездротовий датчик руху повідомляє про перші ознаки вторгнення в будинок або офіс. Кріпиться на стіну навпроти дверей і інших місць ймовірного проникнення зловмисників.

Принцип роботи

Визначає людини за рівнем інфрачервоного випромінювання за допомогою пасивного ІК-сенсора. Отримані дані проходять цифрову обробку, щоб виключити помилкові тривоги.

Особливості

Автоматично збільшує або зменшує чутливість сенсора для безпомилкового визначення руху в спеку і холод.

Установка і монтаж

Готовий до роботи з коробки: батарея вже встановлена, тому датчик не потрібно розбирати. Підключається до хабу в один клік в мобільному додатку. Монтується за кілька хвилин на кріплення SmartBracket.


Бездротовий датчик відкриття

Повідомляє про злам дверей або вікна. Встановлюється на всі типи дверей, в тому числі на металеву основу.

  • аутентифікація для запобігання підробки;
  • оповіщення про глушіння, шифрування зв’язку;
  • тампер проти розтину.

Принцип роботи

Визначає відкриття вікна або двері за допомогою геркона, на який впливає магнітне поле. Може працювати в режимі передавача, відправляючи на хаб сигнал від проводового датчика.

Особливості

Складається з двох модулів – датчика і магніту. Поставляється в комплекті з двома магнітами: великий встановлюється на відстані до 2 см, малий – до 1 см.


SpaceControl

Кишеньковий брелок для управління режимами охорони. Оснащений тривожною кнопкою, щоб ви могли повідомити близьким людям і охоронної компанії про небезпеку.

Принцип роботи

Управляє режимами охорони і відправляє сигнал тривоги на пульт після натискання однієї кнопки на брелоку.

Особливості

Підмінити пристрій і відправити фальшивий сигнал не вийде завдяки аутентифікації.

Підключення і настройка

Брелок оснащений батареєю, тому готовий до роботи з коробки. Підключається до хабу в один клік в мобільному додатку. Керує режимами охорони і відправляє сигнал тривоги на пульт після натискання однієї кнопки на брелоку.Також ми є авторизованою пультовою та монтажною організацією в Чернігівському регіоні, яка дозволяє виконувати гарантійне і післягарантійне обслуговування устаткування AJAX і одними з перших пропонувати нашим клієнтам всі новинки цього бренду, що дозволить нашим клієнтам підвищувати рівень своєї безпеки максимально комфортним.

Scroll to Top
Догори