Сертифікат Ajax Systems 2023

Група компаній “БАЛУ” є одними з провідних охоронних компаній на території України, які мають багаторічний досвід у сфері надання послуг охорони, що дозволяє нам гідно конкурувати з іншими компаніями на ринку.

Ajax Systems – це провідний виробник бездротових систем сигналізації, який відомий своїми інноваційними технологіями та високим рівнем надійності своїх продуктів.

Вже втретє Ми отримуємо сертифікат від Ajax Systems, що є значущою подією для нас і вкотре доводить нашу професійність та відповідальність у сфері надання послуг охорони.

PRO Сертифікат

Великий досвід у наданні охоронних послуг для житлових будинків, бізнес-центрів, складських приміщень, магазинів та інших об’єктів, дає нам можливість підбирати індивідуальні рішення для кожного об’єкту, які враховують особливості території та потреби клієнта використовуючи сучасні технології.

Власний пульт технічної охорони дає нам змогу забезпечувати 24-годинний моніторинг та підтримку своїх послуг, щоб гарантувати швидку реакцію на будь-які випадки, пов’язані з безпекою об’єкту. Крім того, в нашому розпорядженні власний штат груп швидкого реагування, які можуть виїхати на об’єкт у найкоротші терміни у разі необхідності.

Крім надання послуг охорони, ми, також, виконуюмо інсталяцію та обслуговування систем безпеки, включаючи охоронні системи, протипожежні системи, системи відеоспостереження та системи контролю доступу.

Завдяки досвіду роботи, високій кваліфікації персоналу, сучасному обладнанню та партнерству з провідними світовими компаніями ми гарантуємо безпеку та захист майна своїх клієнтів на найвищому рівні.

Scroll to Top
Догори