Завжди на зв’язку – по кабелю, Wi-Fi, LTE

Для центральної системи безпеки критичний зв’язок із зовнішнім світом. Її надійність і стабільність – гарантія своєчасної передачі тривоги охоронної компанії та користувачам.

Hub 2 Plus зводить зв’язок в абсолют. Він оснащений 4 каналами зв’язку і працює у швидкісних мережах LTE. Така конфігурація дозволяє під’єднати пристрій до двох різних інтернет-провайдерів через Ethernet і Wi-Fi, а також до двох стільникових мереж. При цьому автоматичне перемикання між каналами займає секунди.

Верифікація тривоги фотографією за 9 секунд

За фото верифікацією майбутнє охоронної індустрії. Ця технологія оптимальна і для комерційних, і для житлових об’єктів – вона доступна і поважає приватність людей. Анімовані серії знімків з датчиків руху MotionCam дозволяють оцінити те, що відбувається на об’єкті в динаміці.

При цьому камери активуються лише при тривозі. Hub 2 Plus дозволяє під’єднати 200 датчиків MotionCam. І доставляє фотопідтвердження тривоги охоронної компанії та користувачам всього через 9 секунд. Навіть при підключенні через SIM завдяки підтримці швидкісних мереж LTE.

Scroll to Top
Догори